Strona Główna
O autorze
Książka
Wywiady
Trailer
ZAKUP !
Zdecydowałeś, że książkę wydasz samodzielnie. Dlaczego?

Rynek wydawniczy w Polsce jest zamknięty dla nowych autorów. W dobie kryzysu czytelniczego, wydawnictwa i księgarnie starają się zarobić na każdym tytule. Stawiają wyłącznie na dobrze znane nazwiska. Mniej tytułów na półkach sprawia, że najbardziej poszkodowaną osobą jest czytelnik. Mając ograniczony wybór kupuje rzadziej lub wcale. Koło się zamyka. Chciałem udowodnić, że dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu, autor ma szansę przebić się ze swoją twórczością bezpośrednio do odbiorcy.

To pewnie nie jest łatwe zadanie…

Wydanie własnej książki wiąże się z pewnym wysiłkiem oraz kosztami. Konieczne jest zlecenie wykonania korekty, redakcji czy składu. Do tego dochodzą sprawy związane z formalnościami. Nie wszyscy wiedzą, że by wydać książkę należy prowadzić własną działalność gospodarczą oraz pozyskać numer ISBN. Z drugiej strony niektóre zadania przynoszą mnóstwo satysfakcji.

Tak z pewnością było w przypadku projektowania okładki...

Zgadza się. Czas spędzony podczas sesji fotograficznej przysporzył zarówno mi, jak i całej ekipie sporo frajdy. Myślę, że wszyscy bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy, za co muszę podziękować zaangażowanym w ten proces osobom. Mam nadzieję, że planowane zdjęcia do spotu reklamowego „O lepsze wczoraj” dostarczą nam równych, a nawet większych emocji.

Do jakiej grupy czytelników jest adresowana powieść?

Osobiście lubię powieści z wartką, zaskakującą zwrotami akcją, ciekawą fabułą i zabawnymi dialogami. Głównie są to książki o tematyce wojskowej, sensacyjnej, czytam również fantastykę. Myślę, że moja książka zawiera wszystkie wyżej wymienione elementy. I spodoba się osobom, które czegoś takiego szukają.

|Część 1 | Część 2 |
X-best Cinema               Fundacja Falubaz Pomaga               Dołącz na Facebooku!               Grymel.pl               ImPresJa              
Copyright © Krzysztof Wojczal